به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، با توجه به ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در هیات های ورزشی، صبح امروز و به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در مراسمی ویژه با حضور مجید رحیمی زاده، محمد طباطبایی و زهرا کویری رئیس، معاون و مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان این شهرستان و سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان از روسای بازنشسته هیات های ورزشی قدردانی به عمل آمد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در جمع روسای بازنشسته هیات های ورزشی اظهار داشت: شما از پیشکسوتان ارزنده ورزش شهرستان اصفهان هستید که به ورزش عشق دارید، بطور حتم از وجودتان برای توسعه و پیشرفت استفاده خواهیم کرد چراکه دارای تجربیات زیادی هستید.

مجید رحیمی زاده افزود: در جلسه ایی که با مسئولین هیات ها داشتیم تاکید بر این بود که از تجربیات پیشکسوتانی همچون شما که وقت خود و خانواده را صرف ورزش کرده اید استفاده کنند و حتی بنده و همکارانم برای توسعه ورزش شهرستان هم از تجربیات ارزنده روسای بازنشسته هیات های ورزشی استفاده خواهیم نمود.

وی در پایان گفت: این مراسم کوچکترین کاری بود که اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در مقابل زحمات چندین ساله روسای بازنشسته هیات های ورزشی انجام داد.

در ادامه محمد طباطبایی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان ضمن قدردانی از زحمات روسای بازنشسته هیات های ورزشی بیان داشت: بطور حتم هدف روسای بازنشسته هیات های ورزشی خدمت به ورزش بوده و اگر خدمات این قشر نبود ورزش اصفهان در سطح ملی و بین المللی افتخارآفرینی نداشت.

وی به قانون منع بکارگیری بازنشستگان در هیات های ورزشی اشاره کرد و افزود: باید از دید فرصت به این بخشنامه بنگریم و می توان با هم اندیشی با مسئولین بازنشسته هیات های ورزشی در ارتقاء ورزش شهرستان اصفهان کوشا باشیم، بنده این مراسم را نشست هم اندیشی اداره ورزش و جوانان با روسای با تجربه در جهت تدوین سند راهبردی اداره ورزش و جوانان می دانم.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در پایان افزود: روسای بازنشسته هیات های ورزشی نمی توانند ورزش را رها کنند چراکه سالیان سال در ورزش بوده اند و به آن خدمت نموده اند و امیدوارم از وجود آنها که سرمایه بزرگ ورزش هستند در جهت ارتقاء و توسعه ورزش استفاده شود.

سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان که میهمان ویژه این مراسم بود نیز از زحمات روسای بازنشسته هیات های ورزشی به عنوان ایثار وقت یاد کرد و اظهار داشت: نبود شما تنش در ورزش شهرستان اصفهان ایجاد می کند چراکه شما ایثار وقت نموده اید و هیچکس نمی تواند ایثار وقت را به شما بازگرداند.

وی در پایان ادامه داد: شما باید در کنار ورزش باشید چراکه اگر اینگونه نشود نهالی که کاشتید از بین خواهد رفت.