به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، سالن وزنه برداری زنده یاد غلامحسین آذری (پدر سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن) در مجموعه ورزشی تختی اصفهان با حضور محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن، حمیدرضا فدوی رئیس هیات وزنه برداری استان اصفهان، زهرا کویری مسئول امور بانوان و حسینعلی پیرمرادیان مسئول امور اداری اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان به بهره برداری رسید. این سالن 220 متر مربع مساحت دارد که با هزینه ایی بالغ بر 65 میلیون تومان آماده استفاده وزنه برداران می باشد.

محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه با همت سعید آذری مدیر توانمند استان و کشور این اتفاق مبارک رقم خورد که جا دارد از این عزیز بزرگوار تشکر ویژه ای نمایم.

وی ادامه داد: قطعا در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور پهلوانان و قهرمانان در این سالن که نامش مزین شده به نام پهلوان غلامحسین آذری خواهیم بود.

محمد سلطان حسینی در پایان خاطر نشان کرد: مرحوم غلامحسین آذری در کنار قهرمانی و پهلوانی، رفتارها و منش های پهلوانی زیادی داشت که زبانزد خاص و عام بود و وی اسطوره و الگویی برای ورزشکاران و افراد کم سن و سال بود.

در ادامه نیز سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و بهرام علوی مجری پروژه سالن وزنه برداری زنده یاد غلامحسین آذری توضیحاتی پیرامون افتتاح این سالن ارائه دادند.