به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، سمینار فصلی روسای ادارات ورزش و جوانان استان اصفهان با معاونین اداره کل و مسئولین ستادی روز چهارشنبه 18 مهرماه به میزبانی شهرستان چادگان با حضور علیرضا امینآزاده، احسان شاه علی و رامین نعیمی معاون توسعه ورزش، معاون توسعه منابع و پشتیبانی و مسئول امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان، مجید رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان و علی استوار فرماندار شهرستان چادگان برگزار شد. این نشست بیشتر حول محور شاخصهای عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد ادارات چرخید.

در ابتدای جلسه رضا آقایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چادگان به همه حضار خوش آمد گفت.

در ادامه احسان شاه علی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان پیاپیش هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت و اظهار داشت: از زمانیکه به سمت معاونت رسیدم سعی کردیم هر سه ماه یکبار گرهمایی روسای ادارات ورزش و جوانان را داشته باشیم تا از مشکلات ورزش شهرستان ها بیشتر آشنا شویم.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بهترین امتیاز در شاخصهای عمومی را نسبت به ادوار گذشته در ارزیابی که از طریق سازمان برنامه و بودجه در سال 96 صورت پذیرفته کسب و رشد حدود سی درصدی را نسبت به سال 95 بدست آورد که در این جلسه معاونت های اداره کل پیرامون شاخصهای عمومی و اختصاصی ارزیابی صحب خواهند کردند.

پس از صحبت های شاه علی، علیرضا امینآزاده معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان پیرامون سامانه سیما اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال های قبل در ثبت داده های آماری مشکل داشتیم و سامانه قبلی جذابیت خاصی نداشت، سامانه سیما طراحی شد تا شهرستان ها داده های آماری را بدون هیچ مشکلی ثبت نمایند.

وی در ادامه تاکید کرد: مصوبه ای توسط شورای نگبهان تصویب شده و آن اینکه افراد بازنشسته باید از سیستم دستگاه هایی که به نوعی از اعتبارات دولتی استفاده می کنند، خارج شوند و این شامل هیات های ورزشی شهرستان ها نیز می شود و به هیچ وجه رئیس اداره نمی تواند برای شخصی که بازنشسته است حکم سرپرستی بزند.

امینآزاده افزود: معرفی روسای هیات های ورزشی شهرستان ها باید طبق آئین نامه وزارت ورزش و جوانان باشد و کلیه مدارک فرد مورد نظر طبق آئین نامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بیان داشت: اگر اداره ورزش و جوانان شهرستانی با ارگان های دیگر برنامه و یا همایش ورزشی برگزار می کنند، آنرا در غالب یک فعالیت برای اداره کل ورزش و جوانان ارسال نمایند.

وی در پایان پیرامون طرح قامت سنجی بانوان و دختران روستایی و همچنین احداث خانه های ورزش روستایی توضیحاتی ارائه داد.

سخنران بعدی علیرضا استوار فرماندار شهرستان چادگان بود که ضمن خیرمقدم به حضار، توضیحاتی پیرامون این شهرستان ارائه داد و از رضا آقایی رئیس اداره ورزش و جوانان فردی پر تلاش و فعال در زمینه ورزش یاد کرد.

همچنین استوار تاکید کرد: ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان ها باید فعال تر باشند.

در ادامه رامین نعیمی مسئول امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش وت جوانان در سه حوزه مشارکت های اجتماعی جوانان، ستاد ساماندهی امور جوانان و حوزه فرهنگی توضیحاتی را ارائه داد.

در پایان توسط رضوان صدرایی رئیس گروه فن آوری اطلاعات اداره کل ورزش و جوانان از روی پاور پوینت شاخص های ارزیابی معرفی گردید.