به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، نشست روسای هیات های ورزشی و مسئولین نمایندگی ادارات ورزش و جوانان شهرستان اصفهان با حضور مجید رحیمی زاده و گیتا گلابی رئیس و مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان به میزبانی سرای ورزشکاران برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود غرور انگیز جمهوری اسلامی ایران، مجید رحیمی زاده ضمن خیر مقدم به حاضرین، اظهار داشت: بنده نزدیک به 8 ماه می باشد که در راس ورزش و جوانان شهرستان اصفهان می باشم که متاسفانه با بدهی هایی از سال های قبل مواجه شدیم و هر فعالیتی که خواستیم انجام دهیم تحت الشعاع این بدهی های چشمگیر قرار گرفت و به نوعی دست مان را برای انجام هر کاری بست.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان ادامه داد: بدون شک هر حرکت و موفقیتی که در ورزش استان اصفهان رخ می دهد 70 الی 80 درصد از ورزش شهرستان اصفهان نشات می گیرد، با توجه به پتانسیل مسئولین هیات های ورزشی این شهرستان، جایگاه اصفهان اینجا نیست و برای اخذ مطالبات خود باید خودمان تکانی بخوریم.

مجید رحیمی زاده افزود: مشکلات مالی در ورزش وجود دارد و برای جذب اعتبارات مالی بیشتر نیاز به تلاش داریم و اگر خودمان همت نکنیم و به جایگاه اصلی خود نرسیم، بدون شک کسی دلسوز ما نخواهد بود.

وی بیان داشت: متاسفانه بیشتر از 4 الی 5 هیات ورزشی، رابط آمار ندارند، و هیات ها باید رابط آمار به اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان معرفی کنند تا فعالیت های فرهنگی ورزشی آن هیات در آمار گنجانده شود، همچنین در بخش آموزش بدون اطلاع و هماهنگی دوره برگزار ننمایند و با نامه نگاری با اداره سلسله مراتب رعایت شود تا آن فعالیت در آمار هیات و اداره محسوب شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان در پایان گفت: شهرستان اصفهان چندین بخش دارد که هیات ها باید از این پتانسیل استفاده ممکن را ببرند و رویکرد خود را به بخش ها سوق دهند.

گیتا گلابی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان پس از صحبت های رحیمی زاده اظهار داشت: کلیه آمارهای هیات های ورزشی باید به همراه تصاویر در قالب لوح فشرده ضمیمه شود تا استخراج بهتری از این آمار بهره برداری شود.

وی در پایان تاکید کرد: هیات های ورزشی شهرستان اصفهان باید برای سال 1397 ابلاغ جدید برای دبیر و نایب رئیس بزنند و مسئول آموزش، آمار و روابط عمومی خود را معرفی نمایند.

در ادامه روسای هیات های ورزشی و مسئولین نمایندگی ادارات ورزش و جوانان شهرستان اصفهان نکاتی را ارائه نمودند و اکثرا از مدیریت و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان تشکر و قدردانی نمودند.