به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، مسابقات والیبال با حضور 7 تیم از بخش های جلگه، بن رود و کوهپایه برگزار شد این دوره از مسابقات به پاسداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  و همچنین پاسداشت یاد وخاطره فرشتگان حرم رضوی  (فهیمه و پریسا جعفری هرندی) برگزار شد، در این دوره از مسابقات هرند توانست با غلبه برتیم سجزی که حقا یکی از برترین تیم های والیبال شرق اصفهان بود بر سکوی نخست بایستد .

در مراسم اختتامیه حسینی سلطان نصیر رئیس اداره ورزش و جوانان بخش جلکه گفت: متاسفانه در سالهای اخیر بضاعت ورزش جلگه محدود بوده و اما موفقیت ها بسیاری داشته حقاً عده ای نمیخواهند موفقیت های ورزش را ببینند و عادت کرده اند موفقیت های دیگران را به نام خود مصادره کنند و نقایص را به نام اداره ورزش ثبت کنند.

وی در ادامه افزود: امروز ورزش جلگه در مسیر پیشرفت خود قرار گرفته هرچند هنوز تا رسیدن به قله های رفیع راه طولانی در پیش دارد و در رشته های بانوان انشالله دو رشته جدید تا چندی دیگر فعال خواهد شد. وی گفت: تعدادی از بانوان هرندی در مسابقات شنای استان اصفهان شرکت کرده اند که می توانند برای ورزش هرند و بخش جلگه افتخار آفرین باشند، والیبال هرند توانست بر سجزی غلبه کند که انصافا یکی از تیم های مطرح منطقه در این رشته  است و این نتیجه کار اصولی و مربیگری سرکار خانم کنعانی است که برای برگزاری این مسابقات زحمات عدیده ای متحمل شدند  و در آینده اخبار بهتری از والیبال بخش به ویژه بانوان خواهیم شنید.

وی در پایان از حمایت های بی شائبه شورای شهر و شهردار هرند تشکر کرد و گفت:  در هفته آینده سرپرست جدید هیات والیبال بخش معرفی خواهد شد.

در مسابقات والیبال آکادمی والیبال هرند قهرمان شد و آرایش یاس سجزی دوم  و تیم جوانان هرند سوم شدند و کوهپایه به عنوان تیم اخلاق انتخاب شد.