رئیس هیئت وزنه برداری استان اصفهان:

قصد انصراف از کاندیداتوری ریاست هیئت را داشتم که منصرفم کردند

رئیس هیئت وزنه برداری استان اصفهان گفت: قصد انصراف از کاندیداتوری ریاست هیئت وزنه‌برداری را داشتم که با مخالفت‌های صورت گرفته منتفی شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، مرتضی سیف‌زاده در گفت‌‌وگویی اظهار کرد: قرار بود مجمع انتخاباتی هیئت وزنه‌برداری 26 خرداد ماه سال جاری برگزار شود که به دلیل سفر حسین رضازاده به ازبکستان برای مسابقات قهرمانی آسیا لغو شد.

وی با ابراز بی‌اطلاعی از تاریخ جدید مجمع تصریح کرد: هنوز تاریخی برای برگزاری مجمع هیئت مشخص نشده است، اما با هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون در تاریخی که آقای رضازاده امکان حضور در اصفهان را داشته باشد، تاریخ مجمع تعیین می‌شود.

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان با بیان اینکه ثبت نام جدیدی از متقاضیان ریاست هیئت صورت نمی‌گیرد و ثبت نام قبلی همچنان معتبر است، تاکید کرد: به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، تصمیم گرفته بودم از حضور در مجمع انصراف بدهم اما با این تصمیم مخالفت شد.

وی با اشاره به مشکلاتی که برای اداره هیئت وجود دارد، افزود: فعالیت هیئت در رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان هزینه زیادی در بر ندارد، اما در رده بزرگسالان فعالیت حرفه‌ای هزینه زیادی را در برمی گیرد و وزنه‌برداران نیز توقع بسیاری دارند.

سیف‌زاده ادامه داد: متاسفانه اسپانسرهای مالی به رشته وزنه‌برداری روی خوشی نشان نمی‌دهند و همین امر موجب شده تا با مشکلات بیشتری مواجه شویم.