ابرقویی نژاد ریئس هیات فوتبال استان اصفهان : پتانسیل بالای منطقه شرق اصفهان ما را بر این داشت که این شهرستان را به عنوان منطقه 5 به تنهایی معرفی نماییم تا سال 93 را باید سال رشد و نمو فوتبال در شهرستان اصفهان بدانیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش شهرستان اصفهان اولین جلسه مشترک روسا و مسولین واحدهای مختلف هیات فوتبال بخشها و شهر های تابعه شهرستان اصفهان تحت عنوان منطقه 5 استان با حضور ابرقویی نژاد ریئس هیات فوتبال استان اصفهان در تالار افتخارات ورزش استان اصفهان برگزار گردید .

 

 

در این جلسه که مسولین واحد های مختلف هیات فوتبال استان اصفهان در آن نیز حضور داشتند تا آخرین قوانین و آیین نامه های فوتبال را در اختیار هیات های فوتبال قرار دهند ابتدا یوسفی معاون توسعه ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن عرض خوش آمد گویی گفت شرق اصفهان و شهرستان اصفهان دارای استعداد های ناب فوتبالی می باشد و پتانسیل این شهرستان بسیار بالا وو کار آمد است و لازم می باشد نگاه ویژه تری به این شهرستان کرد . وی با تاکید بر این که هیات فوتبال شهرستان اصفهان با نبیروی های خادم خود می تواند کم کم شهر اصفهان که به لحاظ قانونی جزوء شهرستان می باشد را در اختیار بگیرد از مسولین هیات استان خواست تا این اعتماد را به هیات فوتبال شهرستان داشته باشند . در ادامه رضا دهقان ریئس هیات فوتبال شهرستان اصفهان این جلسه را بسیار جلسه پر بار و مفیدی دانست و گفت برای اولین بار است که مسولین هیات فوتبال استان و بخشها وشهر ها رو در روی یکدیگر قرار می گیرند و می توانند نقطه نظرات مفید و سازنده خود را به یکدیگر ارایه دهند دهقان به این نکته اشاره کرد که شهرستان اصفهان تعامل و هماهنگی لازم را با هیات فوتبال استان دارد و با تمام قدرت اماده همکاری با این هیات می باشد . در ادامه این جلسه جهانشاهی دبیر هیات فوتبال استان این گونه جلسات را مفید دانست و گفت ما در استان بر آن شده ایم تا با تقسیم کردن شهرستان ها به 5 منطقه اهداف قانونی و متعالی فوتبال را بهتر و سازنده تر در اختیار هیات ها قرار دهیم که این امر امری مفید و سازنده برای رشد فوتبال استان می باشد . آقاجان پیشکسوت فوتبال استان و نایب ریئس هیات فوتبال استان گفت خدا را شاکرم که من نیز خود از همین مناطق می باشم و با درد و رنج ومشکلات این گونه آشنایی دارم اما باید با تعامل و همکاری بتوانیم بهتر و سازنده تر برای پیشرفت فوتبال در استان گام برداریم . در ادامه این جلسه آقایان بالاور دبیر واحد داوران ،صادقی دبیر واحد آموزش ،زکی زاده مسول واحد پایه و جوانان و موسوی مسول واحد ویژن هیات فوتبال استان اصفهان در صحبتهای خود آخرین قوانین و وضعیت راه یابی تیمها وبرگزاری دوره های مختلف آموزشی را بازگو نمودند و از حضور در چنین جلسه ابراز خرسندی کردند .

حسن ختام این جلسه صحبتهای ابرقویی نژاد ریئس هیات فوتبال استان اصفهان بود وی گفت ما با شناخت از پتانسیل بالای شهرستان اصفهان در تقسیم بندی خود بران شدیم که این شهرستان را به تنهایی در یک منطقه قرار دهیم وی اشاره کرد سال 93 راباید سال رشد و نمو فوتبال در سطح شهرستان اصفهان نامید تا با این امر بتوانیم در خدمت فوتبال استان باشیم . ایشان در ادامه صحبتهای خود گفت خواستن توانستن است و ما در سال 84 دارای 2 باشگاه حرفه ای و 8 باشگاه نیمه حرفه ای بودیم ولی الان قطب فوتبال و فوتسال در کشوریم و دارای 8 باشگاه حرفه ای و 95 باشگاه نیمه حرفه ای هستیم . پس توانستیم با همکاری دوستان در هیات فوتبال به این امر محقق گردیم وی گفت هیات فوتبال استان نه تنها در سطح باشگاه بلکه در تمامی سطوح حرف اول را در کشور می زند در آموزش و برگزاری دوره های مختلف همچنین در حوزه داوری و حضور بی شمار داوران در مسابقات مختلف کشوری نیز موفق بوده ایم . پس به این امر می رسیم که خواستن توانستن بود ورشد و نمو فوتبال در سالهای گذشته در استان اصفهان به چشم می اید پس توقع ما در شهرستان نیز همین می باشد و بر این باوریم با نیروی های خوب این هیات وشخص آقای دهقان به این اهداف برسیم . پخش گوشه هایی از فعالیت های هیات فوتبال و مصاحبه های مختلف این هیات در رسانه ملی از دیگر برنامه های این جلسه بود .